O nas

Świadczymy usługi montażu i wymiany drzwi na terenie miasta Warszawa i okolicach do 30 kilometrów. Oferujemy fachowy i profesjonalny montaż według standardów europejskich. Posiadamy profesjonalną kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników którzy gwarantują wysoką jakość wszystkich naszych usług.

Proponujemy Państwu wszechstronność w zakresie bezpiecznych drzwi i ich montażu. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę drzwi w różnorodnym wzornictwie i kolorystyce. Montujemy drzwi do mieszkań i domów. Posiadamy atrakcyjną ofertę: drzwi antywłamaniowe atestowane, drzwi stalowe, drzwi metalowe, drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojowe i łazienkowe. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie i szybko. Dajemy też gwarancję trwałości, a wszystkie nasze produkty pochodzą z Polski. Z uwagi na dobro naszych klientów, nie mamy w swojej ofercie drzwi produkcji chińskiej.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, proponujemy bezpłatną, niezobowiązującą wizytę naszego przedstawiciela u Państwa w domu we Wrocławiu, w dogodnym terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skontaktowania się telefonicznie z naszym doradcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>